
Бордовий жіночий гаманець із натуральної шкіри з монетницею на змійці Boston
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-401-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий гаманець від українського бренду Boston може стати ідеальним подарунком для будь-якої жінки. Модель із натуральної шкіри, має природну фактуру. Усередині знаходиться два широкі відділення для паперових грошей, два прилеглі відділення, кишеня на блискавці та 15 секцій для пластикових карток, одна з яких прозора. На звороті є врізна кишеня на застібці для монет або більш цінних речей. Модель чудово виглядає і приємно лежить у руці, а також допоможе впорядкувати велику кількість пластикових карток. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴











