
Коричневий шкіряний чоловічий гаманець на кнопці ST Leather
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-622-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець із натуральної шкіри від бренду ST Leather. Виріб пошитий якісно, закривається на хлястик з кнопкою. Усередині гаманця є два основні відділення для купюр, перегородки між ними виконані з натуральної шкіри, кишеня на блискавці в задній стінці, монетниця на кнопці, п'ять секцій під пластикові картки (дві прозорі для документів) та дві прилеглі кишені. Такий чоловічий гаманець чудово підходить людям, які люблять класику. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 800 ₴











