
Світло-коричневий чоловічий шкіряний гаманець на кнопці середнього розміру Нorton
750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-533-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець з натуральної шкіри від бренду Horton Collection. Виріб пошито якісно, закривається на хлястик з кнопкою. Усередині гаманця є два основних відділення для купюр, перегородки між ними виконані з натуральної шкіри, кишеня на блискавки в задній стінці, монетниця на кнопці, шість секцій під пластикові картки, дві прилеглі кишені, а також прозоре віконце в якому можна зберігати документи. Такий чоловічий гаманець відмінно підходить людям які люблять класику. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴









