
Шкіряна обкладинка на авто документи з кишенями для карток бордового кольору
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1957-732-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки без фіксації. Всередині знаходиться велике прозоре вікно (підходить на старі і нові права), три секції для пластикових карток, відкидний клапан з прозорим відділенням та закрита прихована кишеня. Модель виглядає дуже презентабельно і красиво, а також дозволяє зберігати документи протягом багатьох років. Обкладинка виготовляється вручну з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей аксесуар та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 600 ₴










