
Світло коричнева шкіряна обкладинка для ID-паспорта и авто документів
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Обкладинка виконана з натуральної шкіри найвищої якості класу алькор, закривається за типом книжечки, без фіксації. На лицьовій стороні знизу виконано тиснення DOCUMENTS. Усередині передбачені два прозорих віконця, додатковий клапан та кілька прозорих вкладишів для пластикових карток, які при бажанні можна легко зняти. Дана модель підходить як на id паспорт або авто документи (нового зразка) так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів.
Алькор (масляна шкіра) - це вид натуральної шкіри, яку обробляють методом ретельного шліфуванням і просочують масляним складом. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жатки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вид, вона виглядає дуже ефектно і практично. Оригінальність такого матеріалу надають ламані лінії, які роблять виріб більш практичним і не бояться перепаду температур. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується і виглядає свіжо протягом всієї експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка |
- Ціна: 350 ₴






