
Стильний чоловічий шкіряний гаманець на одну блискавку бордового кольору Wedis
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-602-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний шкіряний гаманець клатч на одну блискавку. Модель має одне основне відділення, в якому розташовано - п'ять секції для купюр, вісім осередків для карт і кишеня для копійок на змійці, в відділах можна розміщувати купюри і різні документи, при необхідності можна помістити телефон. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна через колечко в верхньому кутку гаманця. Матеріалом для аксесуара служить натуральна шкіра м'яка, приємна на дотик, використовується якісна фурнітура. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴











