
Чоловічий гаманець купюрник на багато карток із фактурної шкіри під крокодила Canpellini
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-510-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар турецького виробництва дуже високої якості. Стильна та універсальна модель купюрника. Дуже практична, якісна та містка. Аксесуар має одне основне відділення, в яке розміщуються купюри всіх номіналів, п'ятнадцять секцій для пластикових карток, кишеня під сіточкою для документів, дві прилеглі кишені та монетницю на блискавці. Зовнішній вигляд дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, дуже приємний на дотик і зручно лежить у руці. Модель стане чудовим подарунком сучасному чоловікові на будь-яке свято. Купити безпечно та комфортно цей портмоне та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canpellini |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴










