
Тонкий чоловічий шкіряний гаманець на магнітній застібці MC 604 A
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-601-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, вона м'яка та приємна на дотик. Модель фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки та має вертикальний спосіб розкриття. Усередині гаманця два основних відділення для паперових грошей, п'ять прихованих кишень, два відділення під сім-карту та сім секцій для пластикових карток. Для копійок передбачена зручна кишеня на блискавці (на задній зовнішній стінці гаманця). Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, модель відмінно підходить сучасним чоловікам які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника і стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴











