
Великий жіночий шкіряний гаманець на магнітах із монетницею на блискавці Cossroll
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-480-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гаманець пошитий з якісної шкіри, гладкий, приємний на дотик, має красивий синій колір і зручну фіксацію на магнітах. Внутрішній розворот відкриває доступ до основного вмісту - є відділення для купюр, карток і монет. Зовні розташована додаткова кишеня на змійці для копійок або інших дрібничок. Якщо Ви шукайте зручний, практичний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований в коробочку від виробника. Купить комфортно и безопасно данную модель и много других можно в нашем магазине https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cossroll |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 000 ₴









