
Модний жіночий гаманець на магнітах помаранчевого кольору ST Leather 014-1
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-486-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійка гаманців Colorful Line підкреслить ваш вишуканий смак і подарує приємні моменти у використанні. Модель поєднує в собі різні за кольором шматочки шкіри, виглядає дуже стильно та красиво. У гаманця є два основні кольори і кілька додаткових усередині. Окрім дизайну, тішить і функціонал гаманця. Аксесуар фіксується за допомогою магнітів, усередині знаходяться відділення для паперових грошей, пластикових карток та монет. На обороті розташована додаткова кишеня на блискавці. Виріб пошитий з якісної натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик. Модель прикрашена красивим фірмовим значком, упакована в коробочку від виробника. Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої сучасної жінки. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴










