
М'який шкіряний гаманець клатч на дві блискавки чорного кольору ST Leather 022
1 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-584-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель горизонтального типу, має два автономні відділення. Основне відділення закривається блискавкою, всередині якого зручно організований простір для зберігання купюр, візиток та копійок. Друге відділення призначене для зберігання телефону, або документів. Аксесуар відрізняється гарною якістю пошиття, виготовлений з натуральної шкіри відмінної вичинки та якісною фурнітурою (блискавки працюють легко то м'яко). Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд аксесуара. В комплекті є зап'ястний ремінець, завдяки якому гаманець можно використовувати, як клатч. Гаманець представлений в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴









