Новинка


Тонкий чоловічий шкіряний гаманець невеликого розміру чорного кольору Сanpellini
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-579-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар турецького виробництва дуже високої якості із натуральної шкіри. Аксесуар стане знахідкою для людей, які люблять гаманці невеликого розміру з хорошим функціоналом. Гаманець складається навпіл і фіксується за допомогою кнопки. Усередині два відділення для паперових грошей, дев'ять секцій для пластикових карток (дві прозорі), дві приховані кишені та монетниця для копійок. Модель досить тонка, приємно виглядає і зручно лежить у руці. Гаманець буде чудовим та незамінним подарунком для будь-якого чоловіка. Аксесуари бренду Canpellini завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canpellini |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шевро |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











