
Красивий чорний лаковий жіночий гаманець з натуральної шкіри Helen Verde
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-780-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дкомпаній жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, одне прилегле відділення, вісім секцій для пластикових карток та три кишені на блискавці для монет та інших дрібничок. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, доповнений красивою золотистою фурнітурою. Якщо Ви шукайте зручний, практичний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар уявлень в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Вид шкіри | Бичина |
- Ціна: 1 200 ₴











