
Стильний шкіряний затиск ручної роботи на магнітній фіксації ST Leather
725 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затискач виготовлений з якісної натуральної італійської шкіри - Сицилія. Дана модель із зручною магнітною застібкою, може похвалитися стильним сучасним дизайном. У цьому виробі передбачені дві кишені для монет та карток. Цей простий і надійний аксесуар стане для Вас незамінним помічником як в міських умовах, так і в подорожах, оскільки такий затискач дуже просто відкривається і «показує» весь асортимент купюр, дістати і вкласти які - справа долі секунди. Модель виготовляється з якісної натуральної італійської шкіри - Сицилія, виключно з цільного шматка шкіри, без поліетиленових підкладок і картону, які використовують щоб здешевити продукцію. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 725 ₴











