
Металлический картхолдер кошелек зажим для купюр и карточек
500 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-596-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
-
Тонкий і ультра легкий, значно тонше, ніж традиційні гаманці, легко тримає до 14 карт. Не потрібно більше турбуватися про роздуту задню кишеню більше з цим новим тонким гаманцем картхолдером. Виготовлений з преміального алюмінію і нержавіючої сталі 304, високоміцний корпус забезпечує його довгий термін служби. Цей мінімалістичний тонкий гаманець може блокувати сигнали RFID від карт, що працюють на 13,56 МГц. Даний гаманець стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно цей аксесуар та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Материал | Металл |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Цвет | Красный |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
- Цена: 500 ₴





