
Коричневий гаманець купюрник ручної роботи з натуральної шкіри LQ Leather
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-514-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель ручної роботи українського виробництва, виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Закривається без фіксації книжечкою, що надає максимально швидкий доступ до вмісту. Усередині два відділення для купюр, банкноти лягають рівно не згинаючись (також можна розмістити паспорт) та шість секцій для пластикових карток (у кожну вміщується по 3 шт). Модель для чоловіків та жінок, досить функціональна та дуже зручна в повсякденному використанні. Зовнішній вигляд дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, який буде служити вам протягам багатьох років. Виготовляється вручну, руками досвідченого майстра в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴









