
Обкладинка "Національна поліція" на кнопці під жетон із натуральної шкіри
600 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-717-4
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Обкладинка виконана з натуральної шкіри преміум класу. Застібка на кнопці фіксує обкладинку в закритому стані. Усередині обладнаний відсік для кріплення поліцейського жетона нового зразка(його можна зняти і використовувати окремо). З іншого боку обкладинки є прозоре пластикове віконце під документ. Передбачено отвір для карабіну на ланцюжку, щоб страхувати обкладинку від втрати. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Обкладинка виконана з якісної натуральної шкіри (клас люкс). Всередині має три секції для пластикових карток, одну приховану кишеню для різник дрібничок та два прозорих відділення для документів (наприклад саме посвідчення та автодокументи). З зовнішньої сторони обкладинки знаходиться спеціальний відсік для кріплення жетону. Від втрати документів аксесуар можна страхувати тренчиком або цепочкою, для цього передбачені два люверса. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Тип застежки | Кнопки |
| Состояние | Новое |
- Цена: 600 ₴








