
Якісна чоловіча сумка-барсетка з ручкою з натуральної шкіри Vintage
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-005-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна чоловіча сумка середнього розміру із натуральної шкіри. Модель, яка ідеально підійде на кожен день. В аксесуарі одне основне відділення та шість кишень різних розмірів, сумку можна носити як у руці, так і на плечі. У сумку з легкістю помістяться всі необхідні речі. З таким аксесуаром усі Ваші речі будуть у порядку, з ним також буде зручно ходити на роботу чи зустрічі. Доповнено виріб якісною фурнітурою, темно-срібло кольору. Сумка стане чудовим подарунком для близької людини. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Теракотовий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴









