
Класичний жіночий гаманець із натуральної шкіри блакитного кольору на магнітах ST Leather
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-486-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з якісної натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик. Його ніжний блакитний відтінок надає аксесуару неповторного шарму, роблячи його ідеальним вибором для стильних і витончених жінок. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше. Усередині знаходяться чотири широкы відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток, дві кишені на блискавці та прилегла кишеня. Зовні знаходиться відділення на змійці для чеків та інших дрібниць. Якщо Ви шукаєте місткий, зручний, красивий та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Модель упакована в коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас або ваших близьких. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴









