-17%


Класичний жіночий шкіряний гаманець оливкового кольору на магнітній застібці ST 150-1
1 200 ₴
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-486-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з якісної натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик. Оливковий відтінок надає гаманцю особливої вишуканості, роблячи його як неповторним, так і універсальним аксесуаром. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше. Усередині знаходяться три широкі відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток, кишеня на блискавці, прилегла кишеня та зручна монетниця на клямці. Зовні знаходиться кишеня відкритого типу для чеків та інших дрібниць. Якщо Ви шукаєте місткий, зручний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Модель упакована в коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас або ваших близьких. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Оливковий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴









