Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель виготовлена із натуральної гладкої шкіри високої якості. Усередині по центру розташований зажим скріпка, на зворотному боці - кишеня для пластикової карти. Даний аксесуар дуже компактних розмірів легко поміщається в будь який карман чи сумочку. Незамінна річ, особливо для теплої пори року, коли великі габаритні гаманці нікуди покласти, дуже популярний серед молоді. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зажим для купюр |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Застежка | Без застежки |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Толщина | 5 мм |
- Цена: 250 ₴








