
Тонкий жіночий гаманець червоного кольору на магнітах маленького розміру Helen Verde
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-477-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами чудовий жіночий гаманець, що поєднує компактність та функціональність, складається вдвічі та фіксується на магнітах. Модель виготовлена із якісної натуральної шкіри, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Усередині знаходиться одне відділення для паперових грошей, дві прилеглі кишені, три секції для пластикових карток, прозоре віконце для документів і металевий затискач для купюр. Для монет, чеків та інших дрібниць відділення на блискавці із зовнішнього боку. Гаманець чудово виглядає і приємно лежить у руці, а гарний пудровий колір надасть у будь-який образ нотки жіночності та неперевершеної чарівності! Модель упакована у фірмову коробочку від виробника. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴







