
Маленький жіночий шкіряний гаманець біло-синього кольору з монетницею ST Leather 403
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-462-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Гаманець складається в три складання і фіксується за допомогою прихованих магнітів. У такому вигляді займає мінімум місця в сумочці. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей та вісім секцій для пластикових карток (одна прозора). На зворотному боці розташована широка зручна монетниця на кнопці. Модель відрізняється високою якістю та продуманим дизайном і стане приємний сюрпризом для будь-якої дівчини на День Народження або інше свято. Аксесуар представлений в різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Білий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴











