
Маленький жіночий шкіряний гаманець світло-рожевого кольору на магнітній фіксації ST 259
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-464-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель оригінального дизайну, виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, оформлена яскравими кольоровими вставками, виглядає дуже стильно і сучасно. Структура гаманця проста і зручна, складається в два складання і закривається з фіксацією на магніт. Аксесуар компактних розмірів і з легкістю зможе поміститися в майже будь-яку жіночу сумочку. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей, шість секцій для пластикових карток та дві приховані кишені. З зовнішньої сторони знаходиться відділення для копійок і оремий блок з двома прозорими віконцями для документів або фото. Відрізняється красивим зовнішнім виглядом та високою якість. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Кнопки, Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











