
Маленький шкіряний жіночий гаманець на магнітах із затиском Helen Verde
900 ₴
- В наявності
- Код: 1927-635-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами відмінний жіночий гаманець, що поєднує компактність і функціональність, складається вдвічі і фіксується на магнітах. Модель виготовлена з якісної натуральної шкіри, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), дві прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток і металевий зажим для купюр. Для монет, чеків та інших дрібничок відділення на блискавці із зовнішнього боку. Гаманець чудово виглядає і приємно лежить у руці, а красивий пудровий колір додасть у будь-який образ нотки жіночності і неперевершеного чарівності! Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно цей гаманець і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шевро |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











