
Чорний шкіряний лаковий гаманець з великою монетницьою Marco Coverna MC-403-1010-1
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-454-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходиться чотири відділення для купюр (одне на блискавці), вісім секцій для пластикових карток та одне прилегле відділення для чеків та інших дрібничок. Слід зазначити зручну та містку монетницю на клямці. З зовнішньої сторони знаходиться додаткова відкрита кишеня. Гаманець пошитий з натуральної шкіри найвищої якості, доповнений металевою золотистої фурнітурою. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій жінці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кліпси, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴









