
Лаковий зелений жіночий гаманець на магнітах з натуральної шкіри Marco Coverna MC-403-6061
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-780-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, одне прилегле відділення, вісім секцій для пластикових карток та три кишені на блискавці для монет та інших дрібничок. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, доповнений красивою золотистою фурнітурою. Якщо Ви шукайте зручний, практичний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











