Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель виготовлена із натуральної гладкої шкіри високої якості. Усередині по центру розташований металевий зажим і два карманчика для пластикових карток, на зворотному боці - ще один карман. Даний аксесуар дуже компактних розмірів легко поміщається в будь який карман чи сумочку. Незамінна річ, особливо для теплої пори року, коли великі габаритні гаманці нікуди покласти. Даний гаманець дуже популярний серед молоді, особливо студентів. Модель представлена в різних кольорах, кожен зможе підібрати зажим на свій смак. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зажим для купюр |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Зелёный |
| Застежка | Кнопки |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 3 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
- Цена: 500 ₴










