-10%


Тонкий жіночий купюрник червоного кольору ручної роботи ST Leather
980 ₴
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-514-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель ручної роботи українського виробництва виготовлена з натуральної італійської шкіри найвищої якості. На лицьовій стороні знаходиться тиснення з логотипом бренду. Закривається без фіксації книжечкою, що надає максимально швидкий доступ до змісту. Усередині тільки чотири прилеглі відділення для купюр (банкноти лягають рівно не згинаючись) і секцій для пластикових карток, завдяки чому виріб вийшов дуже тонким. Модель досить функціональна та компактна, дуже зручна у повсякденному використанні. Модель має дуже гарний зовнішній вигляд та високу якість, завдяки чому служитиме вам протягом багатьох років. Виготовляється у різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 880 ₴











