
Стильний жіночий гаманець купюрник червоного кольору з натуральної шкіри PS Leather
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-510-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи українського виробництва, виконаний із натуральної шкіри, яка дорого виглядає та має високі експлуатаційні характеристики. Виріб має стильний дизайн з урахуванням модних тенденцій. Купюрник складається навпіл і фіксується на дві кнопки. Всередині є два широкі відділення для паперових грошей, дев'ять секцій для пластикових карток, відкрита кишеня для інших дрібниць і монетниця на блискавці. Портмоне виділяється неординарним дизайном пошиття із цільного шматка натуральної шкіри, без використання підкладок, ущільнювачів та картону, які швидко рвуться. Ви можете не сумніватися, що аксесуар прослужить вам не один рік. Модель представлена у різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴








