
Кожаный зажим для купюр с монетницей ручной роботы
1 000 ₴
- В наличии
- Код: 1927-552-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель виготовлена із натуральної шкіри високої якості, що дозволяє виробу завжди мати хороший зовнішній вигляд та високу стійкість до розривів. Усередині по центру розташований металевий зажим та дві кишені для пластикових карток ( в кожну входить по п'ять штук). На зворотній стороні знаходиться зручна монетниця на кнопці. Даний аксесуар досить компактних розмірів легко поміщається в будь який карман чи сумочку. Незамінна річ, особливо для теплої пори року, коли великі габаритні гаманці нікуди покласти. Шиється тільки вручну, тому в неї вкладається тепло і позитивна енергетика. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зажим для купюр |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Кожа КРС |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Цвет | Коричневый |
| Застежка | Кнопки |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение монетницы | Снаружи |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 000 ₴









