
Невеликий шкіряний чоловічий гаманець із монетницею Tailian
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-588-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри хорошої якості з природною фактурою. Аксесуар компактних розмірів, без проблем поміститься в майже будь-яку кишеню. Гаманець надійно фіксується за допомогою прихованої кнопки, яка розташована всередині, і зовні не помітна. Для купюр передбачено три відділення, одне приховане на блискавці. Для пластикових карток є шість секції та дві прилеглі кишені. Для монет, які зазвичай розсипаються, передбачена зручна велика кишеня, яка знаходиться зовні. Модель досити компактна, стильно виглядає та приємно лежить в руці. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴








