
Горизонтальний чоловічий гаманець під шкіру крокодила беж застібки Vintage 20042
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-588-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості в коричневому кольорі з тисненням під крокодила, виглядає дуже стильно та красиво. Аксесуар компактних розмірів, без проблем поміститься в будь-яку кишеню. Гаманець закривається без фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Всередині знаходиться три відділення (одне на блискавці) для паперових грошей, п'ять секцій для пластикових карток, дві прилеглі кишені та монетниця на блискавичній застібці. Модель прекрасно виглядає, зручно та приємно лежить в руці, тому може стати відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











