
Компактний жіночий гаманець чорного кольору з монетницею PC 623
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-478-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріалом для гаманця служить якісна еко шкіра. Зовнішня сторона декорована стильними лаковими вставками. Всередині є відділення під купюри, секції під пластикові картки, прозоре віконце для документів та зручна кишеня для монет на клямці. Гаманець зручно фіксується на кнопку. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 400 ₴











