
Красивий компактний жіночий гаманець світло-рожевого кольору з натуральної шкіри Helen Verde 091
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-473-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з приємною на дотик натуральної шкіри високої якості. Гаманець складається навпіл і фіксується кнопочкою. Усередині є два відділення для купюр, чотири секції для пластикових карток (одна прозора), два прилеглих кишені і зручна монетниця на блискавки. Маленький, стильний і красивий гаманець на кожен день припаде до смаку більшості дівчат. Приємним доповненням до аксесуарів буде красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 000 ₴









