
Великий шкіряний чоловічий гаманець клатч на магнітах та блискавці MD Leather
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-587-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості, зручно лежить у руці та приємний на дотик. У комплекті є ручка для долоні та ремінець для носіння на зап'ясті. Основна частина гаманця закривається магнітом, усередині є відділення на змійці, два основні відділення під купюри, два осередки під сім-карти, прилегла кишеня для чеків, дрібних папірців (записочок) та десять секцій для пластикових карток. По центру гаманця велике відділення на блискавці, всередині якого можна носити купюри, документи, квитки та багато іншого. Зовні гаманця додаткова кишеня на блискавці для монет та інших дрібниць. Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд аксесуара. Приємним доповненням буде гарна коробочка від виробника. Купити цей портмоне та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 2 000 ₴











