
Тонкий чоловічий шкіряний гаманець купюрник чорного кольору ручної роботи SHVIGEL
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-514-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель ручної роботи українського виробництва, виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. На лицьовій стороні знаходиться тисненням з логотипом бренду. Закривається без фіксації книжечкою, що надає максимально швидкий доступ до змісту. Всередині чотири прилеглі відділення для купюр (банкноти лягають рівно не згинаючись) та секцій для пластикових карток. Модель для чоловіків та жінок, досить функціональна та дуже зручна в повсякденному використанні. Зовнішній вигляд презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, який буде служити вам протягам багатьох років. Виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴









