
Ультратонкий жіночий гаманець на блискавці з натуральної шкіри зеленого кольору ST Leather
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-476-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка від компанії ST Leather. Модель оригінального дизайну, дуже тонка, закривається блискавкою, при цьому поміщає купюру рівно, не згинаючи. Виготовлена з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Всередині три відділення для паперових грошей та вісім секцій для пластикових карток. Зовні на звороті є додаткова кишеня на блискавці для копійок або інших дрібничок. Гаманець упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для будь-якої дівчини. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











